ZAPOWIEDŹ: Turniej i Warsztaty Chrześcijańskich Gier Planszowych w Poznaniu

Szanowni Państwo,

serdecznie  zapraszamy Państwa Szkołę do udziału w premierowym projekcie: Turnieju – Warsztatach Chrześcijańskich Gier Planszowych dla uczniów uczęszczających na lekcje religii. „

Pierwszy z siedmiu turniejów regionalnych, Finał Wielkopolski odbędzie się w gościnnych progach
Szkoły Podstawowej nr 1 w Poznaniu (ul.Hezjoda 15)

w środę 22 listopada 2023 w godz. 9.00 – 15.00

Udział w turnieju i warsztatach jest całkowicie bezpłatny!

Nie martwcie się, że nie znacie naszych gier. Nauczymy Was grać na miejscu w dniu zawodów. To prostsze niż myślicie i niezwykle inspirujące!

Wystarczy zgłosić swoją szkołę lub rodzinę na stronie: https://dobregry.org.pl/turniej-poznan/, Minimalna liczba uczestników turnieju to jedna drużyna: 3 uczniów (troje dzieci, młodzieży) i nauczyciel (rodzic, dorosły opiekun). Możecie zgłosić dowolną liczbę drużyn! 🙂

Do udziału w turnieju-warsztatach przyjmujemy uczniów z przedziału od 5 klasy szkoły podstawowej po 4 klasę liceum.

Gra, turniej, warsztaty objęte są patronatem Fundacji Polonica, Dobry Zakątek,, Komisji Episkopatu Do Spraw Nauczania Religii, Wydawnictwa Święty Wojciech, Muzeum Początków Państwa Polskiego.

Jak dostać się na  jednodniowy turniej połączony z warsztatami? 

To proste! Wystarczy zarejestrować się i wysłać błyskawiczne, proste  zgłoszenie na stronie www.dobregry.org.pl w zakładce TURNIEJ POZNAŃ

https://dobregry.org.pl/turniej-poznan/ i czekać na ogłoszenie turniejowe. Zgłoszenia przyjmujemy do piątku 17 listopada 2023.

Informację o składzie finalistów zaproszonych i wylosowanych do udziału w zawodach podamy do publicznej wiadomości mailowo i na stronie internetowej w dniu 18 listopada 2023. 

Prosimy! Zgłaszajcie się sami lub przekażcie nasze zaproszenie dalej, wszystkim zainteresowanym osobom, które mogłoby to zaciekawić i zainspirować. Przyjaciołom, nauczycielom, katechetom, rodzinie. Z góry dziękujemy i czekamy na Was!

Więcej informacji o samej grze i turnieju znajdziecie na: www.dobregry.org.pl i tutaj: https://youtu.be/My8TjT_pih4

Z serdecznymi pozdrowieniami i nadzieją na spotkanie przy planszach 🙂

Tomasz Bastkowski z Zespołem Dobrych Gier

+48 609 912 982