NASZE PROJEKTY


Nasz zespół to eksperci w swoich dziedzinach. Myślimy nieszablonowo i z pasją realizujemy nawet najbardziej złożone projekty. Razem pracujemy i wspólnie świętujemy swoje sukcesy, wzajemnie się motywujemy i wspieramy w trudnych momentach. Lubimy siebie i swoje towarzystwo, co zdecydowanie pomaga nam zmagać się codziennymi wyzwaniami.

Poniżej kilka wybranych projektów, które zrealizowaliśmy lub w których braliśmy udział.

MIŚ WOJTEK

Polonijna Liga "Misia Wojtka"

Edycje I,II oraz III (2020r. – 2023r.)

W I Edycji Turnieju zgłosiło sie 47 drużyn z 17 krajów: Szkocji, Anglii, Irlandii , Belgii, Niemiec, Francji, Hiszpanii, Włoch, Chorwacji,  Rosji , Białorusi, Ukrainy, Turcji, Uzbekistanu,  Kataru,  Kanady i USA .

Do drugich Rozgrywek Online z Misiem Wojtkiem zgłosiło się 60 szkół z 19 krajów i 3 kontynentów! Do zabawy dołączyły drużyny z Egiptu, Islandii oraz Holandii!

W III Edycji pobiliśmy wszystkie misiowe rekordy. Zgłosiło się  120 drużyn z 19 krajów.

Więcej o informacji znajdziesz na stronie projektu:

OLIMPIADA GIER

OLIMPIADA GIER PLANSZOWYCH

(2022r. – 2023r.)

Olimpiada Gier Planszowych IPN to ogólnopolski turniej skierowany do uczniów, studentów, dorosłych, harcerzy, organizacji młodzieżowych, graczy z klubów gier planszowych, niezrzeszonych. Właśnie ruszyły zapisy drużyn do pierwszej edycji Olimpiady Gier Planszowych. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Więcej o informacji znajdziesz na stronie projektu:

ŁOWCY I POGROMCY FAKE NEWSÓW

Łowcy i Pogromcy Fake Newsów

(2022r.)

Projekt jest odpowiedzią na działania dezinformacyjne szkodzące Polsce, na które narażeni są Polacy mieszkający poza granicami naszego kraju.

Naszym celem jest zwiększenie świadomości polskich dzieci i młodzieży na temat metod dezinformacji, w szczególności fake newsów. Wykształcenie u nich krytycznego myślenia, aby mogły rozpoznawać i dementować fałszywe informacje na temat Polski. Z drugiej strony dzięki umiejętności przekazywania wiadomości prawdziwych i dobrych, będą polskimi Ambasadorami.

Więcej o informacji znajdziesz na stronach projektu: