NASZ ZESPÓŁ

Nasz zespół to zgrana grupa  ludzi z ogromnym sercem do edukacji. Wciąż się uczymy i rozwijamy, ale przede wszystkim dzielimy się zdobytą wiedzą i umiejętnościami. Bogate i różnorodne osobowości, wyjątkowe charaktery i niezwykłe temperamenty. Jedna spójna wizja.  Jedna misja.

ks. Bogusław Jankowski

Dyrektor Domu Rekolekcyjnego; Prezes Fundacji „Dobry Zakątek”

Ksiądz katolicki Archidiecezji Warszawskiej (od 1999 r.) Przez wiele lat wizytator katechetyczny i duszpasterz młodzieży, służby liturgicznej i powołań. W latach 2005 – 2019 dyrektor Domu Rekolekcyjnego i Katolickiego Centrum Kultury „Dobre Miejsce” w Warszawie. Jeden z fundatorów Fundacji „Świat na Tak” i „Chrześcijańskie granie”. Od roku 2019 dyrektor Domu Rekolekcyjnego „Dobry Zakątek” w Konstancinie-Jeziornie, oraz praca na rzecz  fundacji „Świat na tak” i „Chrześcijańskie Granie”.
Pasje: żeglarstwo i czytanie książek

Wojciech Sieroń

Siła autorytetu, charakteru i spokoju. Chodząca encyklopedia wiedzy i nauki. O historii wie prawie wszystko. O grach planszowych jeszcze więcej. Z wykształcenia fizyk, uczący informatyki. Mechanik gier, inżynier regulaminów, pogromca wątpliwości i nieprzejednany strażnik zmagań w duchu fair play. Nieprzekupny. Niepodatny na manipulacje.

Tomasz Bastkowski

Wizjoner, innowator, pomysłodawca. Zwolennik i twórca nowoczesnych koalicji edukacyjnych. Praktyk w zanikającej dziedzinie załatwiania rzeczy niemożliwych siłą wyobraźni. Twórca, scenarzysta, reżyser. Specjalista od organizacji i koordynacji imprez masowych i cyklicznych Gdy inni gdzieś podążają i idą, on właśnie stamtąd wraca. Gracz zespołowy. Nauczyciel.

Piotr Szewczyk

SPECJALISTA DS. ORGANIZACJI WYDARZEŃ I IMPREZ
Magister zarządzania (UW) i Inżynier logistyki (WAT). W latach 2017-22 Manager Katolickiego Centrum Kultury “Dobre Miejsce”.
Organizator wydarzeń kulturalnych, koncertów, festiwali, przedstawień teatralnych, wystaw, spotkań autorskich. Od lat zajmuje się promocją wartości chrześcijańskich i rozwojem duchowym. Czasami sam podejmuje wyzwania artystyczne jak Rockowa Droga Krzyżowa i Teatr Cieni.

Bartek Pilarczyk

Artysta, aktor, fotograf, filmowiec, montażysta. Posiadacz ponadprzeciętnej inteligencji emocjonalnej i całego zasobu kompetencji miękkich. Ma metafizyczny, oparty na relacyjności, kontakt z ludźmi. Uwielbiany przez dzieci i młodzież. Kochany przez damy. Szanowany przez gentlemanów. Ulubieniec każdej teściowej. Bohater ostatniej akcji. Potrafi w nocy zmontować arcydzieło tuż po zakończonym wieczorem planie zdjęciowym, które będzie gotowe do emisji podczas porannej premiery. Z wykształcenia bankier. Z wyboru artysta.

Konrad Brzeszczak

Projektowanie graficzne, fotografia i muzyka są jego największą pasją.  Zafascynowany technologią i jej wpływem na człowieka. Od prawie dwóch dekad przebywający w krainie deszczowców. Na co dzień grafik w polskiej agencji reklamowej w Irlandii.  Projektant stron i sklepów internetowych. Jego priorytetem jest pomaganie małym i średnim firmom oraz organizacjom w realizacji ich wielkich pomysłów. Od kilku lat jest zaangażowany w kilka cyklicznych projektów edukacyjnych (dla MEN oraz IPN), skierowanych zarówno do dzieci i młodzieży w Polsce jak i Polonii. Zakochany w grach planszowych, nie tylko jako gracz, ale przede wszystkim jako projektant graficzny. Odpowiedzialny min. za szatę graficzną gry „Mojżesz i Ziemia Obiecana”.

DOŚWIACZENIE

Nasz zespół to eksperci w swoich dziedzinach. Myślimy nieszablonowo i z pasją realizujemy nawet najbardziej złożone projekty. Razem pracujemy i wspólnie świętujemy swoje sukcesy, wzajemnie się motywujemy i wspieramy w trudnych momentach. Lubimy siebie i swoje towarzystwo, co zdecydowanie pomaga nam zmagać się codziennymi wyzwaniami.

Poniżej kilka wybranych projektów, które zrealizowaliśmy lub w których braliśmy udział.