NASZA MISJA

Myślimy nieszablonowo i z pasją realizujemy nawet najbardziej złożone projekty. Razem pracujemy i wspólnie świętujemy swoje sukcesy, wzajemnie się motywujemy i wspieramy w trudnych momentach. Lubimy siebie i swoje towarzystwo, co zdecydowanie pomaga nam zmagać się codziennymi wyzwaniami.

Nasz zespół to zgrana grupa  ludzi z ogromnym sercem do edukacji. Wciąż się uczymy i rozwijamy, ale przede wszystkim dzielimy się zdobytą wiedzą i umiejętnościami. Bogate i różnorodne osobowości, wyjątkowe charaktery i niezwykłe temperamenty. Jedna spójna wizja.  Jedna misja.

DZIELIMY SIĘ WIEDZĄ

Nauka i wykształcenie stale uzupełniane i sprawdzane w warunkach zbliżonych do życia to solidna podstawa w świecie, który opiera swoje fundamenty na hurtowej sprzedaży marzeń i emocji.

Dzięki Sokratesowi wiemy, że nic nie wiemy. Dzięki naukom ścisłym mamy niezawodną mechanikę, zaskakujący rachunek prawdopodobieństwa i żelazną logikę. Dzięki filozofom – pokorę wobec własnych ograniczeń. Dzięki kolegom i podopiecznym codzienną ewaluację.

Projekty, programy edukacyjne, gry, wyjazdy, cykliczne spotkania mają budować relacje, kierować w stronę wartości, działań dla innych i dobra wspólnego. Uruchamiać w każdym dziecku, młodym i dorosłym naturalne pokłady dobra, ciekawości, kreatywności i empatii. Jak to robimy? 

DBAMY O BEZPIECZEŃSTWO

Nowoczesne programy i aplikacje tworzą zasięgi. Pozwalają na błyskawiczny dostęp do wiedzy, realizację indywidualnych i zbiorowych pasji. Budują wirtualną rzeczywistość, dzięki której zza pikseli, algorytmów i kosmicznej grafiki wyłania się człowiek.

Świat współczesny mimo, że jest coraz bardziej zindustrializowany, bogaty w techniczne ulepszenia, wynalazki i nowinki, które mają ułatwiać ludziom życie, coraz częściej jawi się, szczególnie dzieciom i młodzieży, jako przestrzeń pełna samotności i lęku. Stan posiadania materialnego i powszechny dostęp do dóbr, nie przekłada się na jakość życia i dobrostan uczniów czy studentów.

Zasięgi i aplikacje dają nieograniczone możliwości łączenia się w grupy, społeczności. Są wstępem do relacji. Dzięki nim można umówić się na spotkanie w rzeczywistym świecie. Przywitać się, podać rękę, uściskać. Pograć w planszówki, porozmawiać. Technologia w służbie człowieka? Człowiek służący technologii? Co wybierasz?

ALE PRZEDE WSZYSTKIM....

Gramy z dzieciakami w gry!

Otwieramy naszych podopiecznych na współpracę i uczymy funkcjonowania w zespołach podczas zdrowej rywalizacji. Działamy globalnie i lokalnie. Grupowo i indywidualnie. Dla nas liczy się każdy pojedynczy człowiek. Wiemy jak działa mózg nastolatka. Jakie są różnice, atuty, wyzwania związane z różnymi typami osobowości i rozmaitymi formami komunikacji werbalnej i niewerbalnej. Przecież wszystkim nam chodzi o to samo. Chcemy być zauważeni, wysłuchani, zrozumiani.